O Blogu?

Ten blog jest moim dziennikiem, moim pokojem zwierzeń a jednocześnie zbiorem historii z których można wiele wyciągnąć.  Mam wspaniałe życie, ale na mej drodze spotykam nie zawsze wspaniałych ludzi. Nie podążam za tłumem, raczej on za mną. Piszę o życiu i łamie wszelkie stereotypy pokazując, że ideały istnieją a wartości są konieczne by być dobrym człowiekiem.

Dużo o kobietach,o facetach, o lesbijstwie, o bezczelności losu, o problemach, o mnie….

UWAGA ! Na moim blogu wszystko co napisałam,piszę lub będę pisać jest zgodne z prawdą. Cokolwiek przelewam na klawiaturę , staram się przelać najdokładniej by oddać realizm sytuacji i by czytający mógł poczuć te same emocje co ja.

Jeżeli już tu jesteś to nie zapominaj,że TEN BLOG to kawałek mojego świata w którym nie ma miejsca na BRAK KULTURY czy też „GŁUPOTĘ”. Nie musisz się ze mną zgadzać ani mnie popierać(co więcej twoje inne zdanie na dany temat poszerzy moje horyzonty myślenia) lecz musisz szanować mnie i innych użytkowników.


5 myśli nt. „O Blogu?”

  1. Witam
   Myślę,że drink w fajnej knajpce rozwiąże problem. ;)

   A mówiąc poważniej ja zablokowałam niektóre posty dlatego,że opowiadają o przeszłości bądź są wyjęte z kontekstu i zazwyczaj nie mają odniesienia do teraźniejszości.

   Też mój blog jest publiczny i może wpaść nieodpowiednie ręce moich byłych….
   Ale jeśli bardzo zależy do zapraszam na priv

   sweetmilagro@gmail.com

   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dużo o kobietach o facetach,lesbijstwie,bezczelności losu,problemach, o mnie….czyli Warszawskie obcasy na piedestale młodości. Miło mi Cię poznać!


 • RSS